Oferta

Maszyny

Firma Powers Maszyny jest dystrybutorem trwałych i niezawodnych maszyn do pracy w ciężkich warunkach na kamieniołomach i w przedsiębiorstwach prowadzących prace rozbiórkowe. W bogatej ofercie klienci znajdą zarówno wysokowydajne kruszarki niemieckiej marki Kleemann jak i ultramobilne, kompaktowe, austriackie kruszarki udarowe Rubble Master. Ofertę uzupełnia pełna gama przesiewaczy zarówno mobilnych jak i stacjonarnych. Projektujemy i dostarczamy również stacjonarne zakłady krusząco – sortujące zarówno w technologii pracy na sucho jak i na mokro. Do specjalnych zastosowań proponujemy manipulatory hydrauliczne do rozbijania nadgabarytów McQuaid Engineering.


Osprzęt

Powers Maszyny specjalizuje się w dostarczaniu różnorodnego osprzętu do koparek. W zakresie urabiania mechanicznego skał oferujemy zarówno klasyczne rozwiązanie w postacie młotów hydraulicznych japońskiej marki SOOSAN jak i rozwiązanie innowacyjne czyli zrywaki wibracyjne hiszpańskiego producenta Xcentric Ripper. Do prac rozbiórkowych oprócz młotów hydraulicznych oferujemy szczęki i nożyce wyburzeniowe, kruszarki szczękowe i przesiewacze obrotowe włoskiej firmy VTN. Dysponuąc szeroką gamą narzędzi jesteśmy w stanie zaoferować rozwiązanie zarówno do każdego typu zadań i wielkości maszyny.


Części zamienne

Mocną stroną firmy jest dostawa części zamiennych. Specjalizujemy się w dostawie elementów roboczych i części zamiennych do kruszarek i przesiewaczy. Jako niezależny dystrybutor mamy najszerszą w kraju ofertę części do młotów hydraulicznych począwszy od grotów, poprzez tuleje i szpilki na uszczelnieniach kończąc. Wysoka jakość produktów przekładająca się na dużą żywotność jest dla nas najważniejsza, dlatego również zęby do koparek i ładowarek jakie oferujemy pochodzą z renomowanego źródła czyli ze szwedzkiej firmy Combi Wear Parts.

Zapytaj o ofertę