O firmie

O firmie

Firma Powers Maszyny jest liderem w branży przetwórstwa surowców mineralnych w zakresie dostaw maszyn, części zamiennych oraz specjalistycznego serwisu. W zakresie doboru i dostaw sprzętu obsługujemy również przedsiębiorstwa recyklingowe oraz zakłady utylizacji odpadów. Głównym celem jest dostarczanie naszym klientom nowoczesnych rozwiązań, które przekładają się na wzrost wydajności i ograniczenie kosztów produkcji.

Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem na polski rynek niemieckich maszyn kruszących i sortujących marki KLEEMANN GmbH. Markę tą wyróżnia innowacyjność oraz wysoka jakość maszyn. Na pierwszym planie są korzyści ekonomiczne, jakie produkt ma przynosić profesjonalnym użytkownikom. Oferujemy naszym klientom nowe i używane maszyny, profesjonalny serwis, nowoczesne rozwiązania finansowe w tym długoterminowy wynajem maszyn z opcją odkupu czy leasing operacyjno-operacyjny.

Dzięki wyłączności na dystrybucją maszyn austriackiej RUBBLE MASTER oferujemy nowoczesne i przyjazne dla użytkownika kruszarki udarowe oraz przesiewacze dla rozwijającej się branży recyklingu.

Naszą ofertę dla sektora skalnego i budowlanego poszerza przedstawicielstwo znanej irlandzkiej firmy EDGE ENGINEERING w zakresie mobilnych zakładów recyklingowych i przenośników taśmowych z własnym napędem oraz koreańskiej marki SOOSAN w zakresie młotów hydraulicznych.

Ofertę w zakresie osprzętu tworzą miedzy innymi zrywaki hydrauliczne, łyżki kruszące i przesiewające hiszpańskiej marki XCENTRIC RIPPER oraz urządzenia włoskiej firmy VTN wiodącego producenta osprzętu wyburzeniowego. Posiadamy wyłączność na dystrybucję manipulatorów hydraulicznych do rozbijania nadgabarytów irlandzkiej firmy McQUAID Engineering wspomagających pracę kruszarek stacjonarnych i mobilnych.

Od lat specjalizujemy się w dostawie części zamiennych do kruszarek i przesiewaczy. W tym zakresie współpracujemy z wiodącymi, światowymi producentami – liderami w zakresie najnowocześniejszych rozwiązań. Posiadamy najbogatsza ofertę na polskim rynku w zakresie części zamiennych do maszyn górnictwa skalnego. Jako jedyna firma na rynku posiadamy pełną ofertę części zamiennych do wszystkich typów młotów hydraulicznych.

Firma to ludzie. Nasza kadrę posiada wieloletnie doświadczenie w branży oraz kwalifikacje pozwalające sprostać najtrudniejszym wyzwaniom, zaoferować kompleksową i profesjonalna obsługę. Oferujemy naszym klientom najwyższej jakości produkty po konkurencyjnych cenach.

Zapytaj o ofertę